
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 220 pF |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Tolerance | 20 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X5R |
| Height | 330 µm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.39 mm |
| Schedule B | 8532240020 |
| Max Length | 630 µm |
| Max Width | 330 µm |
| Min Length | 570 µm |
| Min Width | 270 µm |
| Max Thickness | 330 µm |
| Min Thickness | 270 µm |
| RoHS | Non-Compliant |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
